Części składowe systemu SPECTRAL 2K

Mieszalnik

składa się z półek dla opakowań 0,5, 0,8 i 3,5 l. Zasilany jest standardowym napięciem 230V / 50Hz. Stanowi konstrukcję modułową, co daje klientom swobodę w jej konfiguracji.

Waga

wysokiej klasy elektroniczna waga pracująca w zakresie do 7,5 kg z dokładnością odważania 0,01g. Waga współpracuje z programem Car Color, co umożliwia automatyczną korektę przedozowanych pigmentów oraz pozwala prowadzić w warsztacie gospodarkę magazynową.

Stolik

wielofunkcyjny, z blatem wykonanym ze stali nierdzewnej, dodatkową półką i szufladą.

Color Box

oryginalne wymalowane wzorniki uporządkowane wg marek producentów samochodów (opcjonalnie w ułożeniu chromatycznym) umieszczone w specjalnej szafce. Duża ilość alternatyw pozwala na optymalny wybór koloru najbardziej zbliżonego do naprawianego samochodu. Trzy razy w roku color-box uzupełniany jest o najnowsze kolory.

Wachlarz dobarwiania

zawiera natryśnięte próbki pigmentów w czystym tonie oraz dodatkowo w połączeniu z białym i ze srebrnym pigmentem, z informacją o sile krycia, odcieniu i flopie.

Program Car Color

przyjazny dla użytkownika program komputerowy z bazą danych receptur, pozwalający na korygowanie przedozowań oraz prowadzenie własnego archiwum receptur. Pozwala użytkownikom na prowadzenie zaawansowanej gospodarki magazynowej oraz zarządzanie i archiwizowanie napraw wykonywanych w warsztacie.

Salon Spa

Wszystkim naszym odbiorcom w kraju zapewniamy kompleksowe i bezpośrednie zaopatrzenie własnym transportem. Staramy się jak najbardziej ułatwić Klientom odpowiedni dobór produktów do ich potrzeb. Nasza firma zapewnia fachowe doradztwo i wysoki poziom obsługi.

Newsletter

Nie przegap promocji
Zapisz się do naszego newslettera

Copyright ©Moto-GamaProjekt i wykonanie   WGB-Group

Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test